ALJİ Su Sebili
(2)
6499ден
       
0
ALJİ Su Sebili
İndirim!

ALJİ Su Sebili

(2 müşteri incelemesi)

6499ден

,
✅ Посебен Дизајн
Често споменатиот диспензерот за вода ALJİ, со длабочина од 25cm , висина од 85 cm и ширина од 27 cm, е погоден за употреба бидејќи не зазема многу простор во еден агол од вашиот дом, канцеларија или бизнис.
✅ Број на Славини
Служи со 2 чешми во својата комора. Со копчињата за контрола на топла и ладна вода, можете да пиете вода од која било температура. Уживајте во задоволството да пиете здрава вода со вашето семејство и најблиските.
Минимални и Максимални
✅Степени
Со зголемување на температурата на внатре исполнетата вода до 95 степени обезбедува леснотија при добивање топла вода. Лади вода до 6 степени. Така да, во секое време лесно можете да имате топла или ладна вода.
Резервоар за Отпадни Води
Благодарение на резервоарот што се наоѓа на предниот дел на диспензерот под славините, отпадната вода што се истура додека ја полнете водата од чешмата не се истура на вашиот тепих и на земја и вам не создава тешкотии. Водата што оди во резервоарот за отпадни води придонесува вашата куќа да биде чиста.
✅ Систем со Дамаџани
Според специјалниот дизајн на диспензерот за вода ALJİ, можно е да имате корист од диспензерот со ставање на дамаџаната во горниот оддел на вашиот диспендер. Сè што треба да направите е да ја отворите затворачот на устата на дамаџаната од 10-19 литри и да го ставите на врвот на диспензерот после можете лесно да пиете од водата што влегува во диспензерот.
✅ Заштеда на Енергија
Благодарение на диспензерот за ниска потрошувачка на енергија, семејниот буџет нема да има голем трошок. На овој начин, ќе ја заштитите животната средина и нема да имате голем товар на вашиот џеб.

ALJİ Su Sebili için 2 inceleme

  1. Snezanka Gasteovska

    👍

  2. Frosina Dodevska

    Aparatot e mnogu dobar zadovolni sme

İnceleme yap

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

tr_TRTR