ALJİ 2.2 kW A ++ Ngrohje kulle e re 45 m2
(7)
4999ден
Stokta Yok
       
0
ALJİ 2.2 kW A ++ Ngrohje kulle e re 45 m2
S’ka stok Ofertë!

ALJİ 2.2 kW A ++ Ngrohje kulle e re 45 m2

(7 shqyrtime nga klientë)

4999ден

, ,

S’ka stok


7 shqyrtim për ALJİ 2.2 kW A++ Yeni Kule Isıtıcı 45 m2

 1. Kemail Demirali

  Selam respekt za grealicata

 2. Viki Mitrevska

  Ja imam, prekrasna e, mnogu topli

 3. Zeyca Asanovska

  Por firma nuk mund te jet e njejta! alji eshte nr 1! 3 klima i kam ble dhe shum e knaqt jam

 4. Baze Stojanov

  Ja dobiv grealkata sega ja probav se e ok. mnogu ubava i brzo zagreva fala nmogu ako mi treba druga ke vi pisam. Pozzz

 5. Anita Ilıjeska

  Odlicna !

 6. Zaim Asani

  ALJi janë më të mirët 3 her kam porosit cdo her në koh i sjellin 🌟🌟🌟🌟🌟

 7. Zajko Zajko

  👍 efikas jan
  Shum tknaqt

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

sqSQ