CVS Makinë larëse qilimash 2000 W
(4)
7999ден
       
0
CVS Makinë larëse qilimash 2000 W
Ofertë!

CVS Makinë larëse qilimash 2000 W

(4 shqyrtime nga klientë)

7999ден

,

Produkte profesionale për profesionistët
✅ Blerje e sigurt; porositni, merrni ngarkesën, kontrolloni dhe paguani
✅ Sistemet motorike By-Pass
✅ 4 nënkolonel Rezervuari i ujit të pastër
✅ 10 Lt. Kirli su depu
✅ Presioni i pompës 2,5 bar
✅ 26 w Fuqia motorike
✅ 200 w Fuqia e lartë e thithjes
✅ Kabllo elektrike 6 metra
🚛 Dorëzim falas falas
🛠 Garanci 2-vjeçare
🇹🇷 Made in Turkey

4 shqyrtim për CVS 2000 W Halı Yıkama Makinesi

 1. Jove Joco Gjorgievski

  Sega mi stigna preubo raboti vadi smuka povekje od dovolno tooop 💪🔥

 2. Lirim Memeti

  Mua me erdh nje paketim jam ikenaqur jasht zakonisht shum ishte fantastike.

 3. MirveteBerna Altin

  Llugje go kupiv da znaete kollku eprekrasna bukvallno se cisti za kollata dane zborvame hemisko cistenje prekrasna e vi ja preporacuvam na site falla vi AlJI 😉😉😉

 4. Katerina Miteva Boskovska

  Denes si ja dobiv mashinava i vednash ja isprobav ,ona shto me iznenadi e shto raboti i kako usisivach ne samo kako cistac na tepisi i tapaciran nameshtaj, jas sum PREZADOVOLNA 😃

Shtoni një shqyrtim

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

sqSQ